اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن ، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
پنج شنبه, 02 فروردين 1397 - Thursday, 22 March 2018
کد خبـر : 404
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

دشمن از بیرون و داخل به‌دنبال فروکش کردن انقلاب اسلامی است

 

همایش ناظران انتخابات و فعالان فرهنگی و اجتماعی استان بوشهر با حضورآیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان و آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار گردید.
آیت‌الله صفایی بوشهری در این نشست با بیان اینکه مردم این استان حضوری مستمر در صحنه‌های انقلاب اسلامی دارند اظهار داشت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر با حضوری پررنگ در صحنه، پرتوان در خدمت، ولایت و اسلام هستند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه افق ایران یک تحول عظیم برخواسته از اسلام در تاریخ بشری است تصریح کرد: بعثت انبیاء و اولیا خداوند برای محقق کردن آرمان و ارزش‌های الهی در جامعه است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه جهان استکبار با تمام توان جلو انقلاب اسلامی ایستاده است خاطر نشان کرد: جهان استکبار همچون ابوجهل‌ها و ابولهب‌ها مقابل انقلاب اسلامی ایستاده است که باید برای نابودی دشمن و استکبار در خدمت انقلاب و ولایت بود.
آیت‌الله صفایی بوشهری، تنها راه نجات بشر را اسلام دانست و افزود: جهان دچار انحراف در طریق تمدن در همه آموزه‌های بشری مبتلا شده تنها راه نجات بشر، اسلام است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تمام جهان استکبار علیه انقلاب اسلامی بسیج شده‌اند تاکید کرد:دشمنان با تمام وجود در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده‌اند که در این ارتباط جنگ احزاب راه انداخته‌اند و با تمام توان علیه انقلاب فعال شده‌اند اما چون انقلاب اسلامی ریشه در اسلام و عرش الهی دارد نمی‌توانند آنرا تضعیف کنند.
امام جمعه بوشهر ،انحراف و فروکش کردن رو ح انقلاب اسلامی را از اهداف دشمنان دانست و خاطر نشان کرد: دشمن از بیرون و داخل بدنبال انحراف و فروکش کردن رو ح انقلاب اسلامی است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه

حدیث هفته

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

جامعه وعاظ بوشهر

    

ارسال مقالات

مقالات خود را برای ما ارسال نمایید.