اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن ، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
شنبه, 05 خرداد 1397 - Saturday, 26 May 2018
کد خبـر : 580
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

امام‌جمعه خورموج در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن: بنیه قوی نظام جمهوری اسلامی باعث شکست داعش در منطقه شد

حجت‌ الاسلام عبدالحسین مصلح امام‌جمعه شهر خورموج در جمع راهپیمایان این شهر گفت: خودشناسی انسان به شناخت وی از گذشته، حال و پیش‌بینی آینده در بستری از واقعیات برمی‌گردد.

 
وی افزود: اگر کسی می‌خواهد کارنامه انقلاب را موردبررسی قرار دهد باید پیشینه انقلاب قبل از تولد و پیشرفت‌های کنونی را موردبررسی قرار دهد تا به این امر واقف شود که پیروزی انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین هدیه امام راحل به مردم ایران است.
 
حجت‌ الاسلام مصلح اضافه کرد: دوران رژیم ستم‌شاهی پهلوی از سیاه‌ترین دوران حکومتی در ایران بود که فساد اخلاقی، وابستگی کامل به اجانب و فساد اداری در آن زمان به مرز خطر رسیده بود.
 
وی تأکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی که اکنون ۴ دهه از تولد آن می‌گذرد این انقلاب توانسته باسکان داری رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دامت برکات) به نظامی باثبات و قدرت اول در منطقه تبدیل شود.
 
امام‌جمعه خورموج تصریح کرد: دشمنان انقلاب هیچ‌گاه راضی به پیروزی شما مردم شریف در این انقلاب نبودند و ایجاد توطئه‌ها و جنگ‌های بسیار در میر رشد این انقلاب نمونه بارز دشمنی استکبار و مخصوصاً آمریکا با این نظام مقدس است.
 
وی خاطرنشان ساخت: از ثمرات بزرگ انقلاب می‌توان پیشرفت‌های علمی در عرصه‌های مختلف، پیشرفت‌های نظامی در ساخت موشک‌های دوربرد، علوم پزشکی و نانو فناوری، ایجاد زیرساخت‌های صنعتی در حوزه راه‌ها و ارتباطات رادیویی اشاره کرد.
 
امام‌جمعه خورموج بیان کرد: انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل دوم و سوم انقلاب علی‌رغم جنگ نرم دشمن تاکنون به‌خوبی صورت گرفته است.
 
وی یادآور شد: ارتقاء جهش وار و تأثیرگذاری در جهان و منطقه و اینکه اکنون ایران حرف اول در استراتژیک ترین منطقه دنیا می‌زند، از برکات ارزشمند انقلاب و رهبری داعیانه مقام عظمی ولایت است.
 
حجت‌ الاسلام مصلح گفت: بنیه قوی نظام جمهوری اسلامی در مواجه با دشمنان توانست بزرگ‌ترین دشمن ثبات در خاورمیانه یعنی داعش را ریشه‌کن کند و شعله شهادت را توسط مدافعان حرم که متولد یافته از قلب انقلاب اسلامی هستند، در خاورمیانه فروزان‌تر کند.
 
وی در پایان اضافه کرد: باید با ایستادگی در برابر مشکلات اقتصادی و توطئه‌های خارجی و داخلی دشمنان و تمسک به راه امام و توجه به ولایت‌فقیه دست آورد های این انقلاب را بدون تحریف به نسل آینده انتقال دهیم.
نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه

حدیث هفته

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

جامعه وعاظ بوشهر

    

ارسال مقالات

مقالات خود را برای ما ارسال نمایید.